Robert Pattinson ve Reese Witherspoon Birlikte Kırmızı Halıda!

 

 

“Alacakaranlık” yıldızı ve Hollywood'un güzel oyuncusu “Water for Elephants” filminin prömiyerinde bir araya geldiler.


İki mega yıldız bir filmde: Hollywood’un güzellerinden Reese Witherspoon (35) ve “Alacakaranlık” yıldızı Robert Pattinson (24) New York’ta yeni filmleri “Water for Elephants” filinin prömiyerinde kırmızı halıda poz verdiler ve hayranlarının bol bol çığlık atmalarına sebep oldular.


Reese, Mart ayında ki düğününden sonra ilk defa resmi bir davette boy gösterdi. Balayından döndükten kısa bir süre sonra güzel yıldız halen bulutlar üstünde uçuyordu sanki. Resse, Jason Wu imzalı, omuzları açıkta bırakan beyaz elbisesiyle de bütün dikkatleri üstüne çekti.


Ancak Reese bu gece, yeni evlendiği 40 yaşındaki eşi Jim Toth’u evde bırakmıştı. Bu gece tamamen hayranlarına ve yakışıklı film partneri Pattinson’a aitti…

Onlar beyaz perdenin yeni çifti: "Alacakaranlık" yıldızı Robert Pattinson ve Reese Witherspoon aşk filmi "Water for Elephans" da başrolü paylaşıyorlar. Film 17 Nisan'da New York'ta dünya prömiyerini kutladı...

Hollywood güzellerinden Reese Withrspoon prömiyer için ünlü modacı Jason Wu'nun sonbahar koleksiyonundan seçtiği elbisesini Christian Louboutin'den ayakkabıları ile tamamlamıştı...

 


Süper vampir Robert Pattinson'da kırmızı halı için özel hazırlanmıştı. Bu gece için seçtiği koyu gri bir takımın içine kiremit kırmızısı bir kravat takmıtı...
 
Dünyada milyonlarca hayranı Reese Withrspoon'u idolleri Robert Pattinson ile bir filmde, hemde bir birine aşık bir çifti canlandırdığı için kıskanmıştı. Ancak Robert çekimler sırasında üşütmüş olduğundan, çekiciliğinden eer yoktu. Intouchweekly dergisine konuşan Reese,"Nerdeyse her saniye aksırdı ve hapşurdu - bu da hiç çekici değildi. Ben yeşil, bulaşıcı ve iğrenç bir durumdan bahsediyorum. Şaka yapmıyorum." dedi ve kledi, "Hiç de seksi değildi..."
İkili çekimlerde gene de çok eğlenmiş. Reese, People dergisine, "Bu adam üşütmüş olmasına rağmen her şey çok güzeldi. Birlikte çok güzel bir zaman geçirdik. Sadece çok çekici değil, aynı zamanda çok da tatlı, iyi bir insan." dedi.
Sadece hayranlar için değil, Pattinson için de bu bir prömiyerdi: O da filmi daha önce görmemişti. Ama Reese onu kırmızı halıda Acces Hollywood'a verdiği röportajında rahatlattı, "Film hakikaten seksi oldu..."

Oscarlı oyuncu Christoph Waltz da "Water for Elephants" filminde üçüncü başrolü oynuyor. O da elbette kırmızı halıda boy gösterdi.

Robert Pattinson ve Reese Witherspoon Birlikte Kırmızı Halıda!

Beyaz perdenin yeni çifti: Robert Pattinson ve Reese Witherspoon

Reese Witherspoon, Jason Wu tasarımıyla

"Alacakaranlık"-yıldızı Robert Pattinson prömiyerde

Witherspoon ve Pattinson: Herkes Reese'i kıskandı ama...

Witherspoon genede Pattinson'u öve öve bitiremedi

Witherspoon : Film çok seksi oldu

"Water for Elephants": Christoph Waltz d

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !